Mikado

MİKADO AS

30 yılı aşkın süredir gelişen uygulama ve kuruluş tecrübesi

1992 yılında kurulan Mikado, Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Geçiş Kontrol Sistemleri (GKS) konularında faaliyet göstermektedir. Dağıtıcısı olduğu Synel Bilgi Toplama Terminalleri ile Türkiye ve yurt dışındaki kullanıcılara hizmet vermektedir.

Mikado tarafından sunulan başlıca ürün ve hizmet grupları şunlardır;

Mikado Personel Devam Kontrol Sistemi
100%
Mikado Web Yazılımı
100%
Geçiş Kontrol Sistemi (Turnike, Bariyer, Kapı)
100%
Yemekhane Kontrol Sistemi
100%
AR-GE Puantaj Sistemi
100%
Devriye Tur Kontrol Sistemi
100%
Servis Araçları takip sistemi
100%
MİKADO

Siz de Mikado tecrübesi ve birikimi ile hemen tanışın

Güçlü ve deneyimli araştırma ve geliştirme ekibi tarafından desteklenen, erişim kontrollerinden, turnikelere ve UHF okuyuculara kadar pazara dünya standartlarında ürün sunma yeteneklerine sahibiz.

1
Ekip Üyesi
1 +
Başarılı Proje
1 +
Mutlu Müşteri
1 +
Ürün Çeşidi

Personel devam kontrol süreci, işletme çalışanlarının puantaj kayıtlarının doğru bir şekilde tutulmasını hedeflemektedir. Mikado 25 yılı aşkın süredir gelişen uygulama ve kuruluş tecrübesi ile orta ve büyük hacimli işletmelerin talebine cevap vermektedir. İşletmeler, satın aldıkları çözüm ile birlikte satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri beklemektedir. Mikado, firma içi organizasyonunu bu duruma göre yapılandırmış ve şirketin operasyon merkezine sistem destek uzmanları yerleştirilmiştir.

Bu kadar uzun bir süredir başarı ile ilerlenebilmesinin temel nedeni, yaşayan ve çalışan sistemler kurmayı hedefleyerek başarabilmek, Hizmet verilen kurumsal firmaların bulunduğu başlıca sektörler:

Gıda

Sağlık

Parakende/Mağazacılık

Tekstil

Otomotiv

Lojistik

Finans

Dağıtıcısı olduğu Synel ve Axess TMC Bilgi Toplama Terminalleri ile Türkiye ve yurt dışındaki kullanıcılara hizmet vermektedir.

Mikado, Türkiye dağıtıcılığını üstlendiği Synel ve Axess TMC ürünleri ile Türkiye çapında hizmet vermekte olup, bütün bordro programlarına SAP, Oracle, Mikro,Bilin Humanist, Logo, Link, Netsis, Bilişim, vb. veri entegrasyonu yapabilmektedir.

X