Kullanım Koşulları

Anasayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.MikadoAS.com, “Mikado Bilişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.” ‘nin internet sitesidir. (Bundan böyle Mikado olarak anılacaktır). Bu sitede yer alan her türlü yazı, resim, video, ses vb. türü bilgiler kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz, izinsiz alıntı yapılamaz, dağıtılamaz veya satılamaz. “www.MikadoAS.com” web sitesine erişmekle ve kullanmakla yukarıda belirtilen uyarıları ve bilgilendirmeleri koşulsuz kabul etmiş sayılırsınız. Bu sitenin yayımı ile daha önce kullanılan www.mikado.biz.tr web sitesi sitesi kaldırılmıştır.

www.MikadoAS.com web sitesinde görüntülenen ürün içeriği, Mikado’nun stoklarında bulunduğu anlamına gelmez. www.MikadoAS.com, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için azami gayret göstermektedir ancak www.MikadoAS.com bu sitede yer alan bilgiler ve sehven yapılmış olan yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. www.MikadoAS.com, dilediği zaman ve önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın ürünleri ile ilgili verilen her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.
Uyarı sayfasının güncellenmesi

www.MikadoAS.com, iş gereksinimlerine göre bu ilkeyi güncelleme hakkını saklı tutar ve bu nedenle siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıları denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.